מזרונים – איך קונים אותם?

מרגע שמרגיש לא נוח ואפילו לוחץ, צריך לגשת ולבדוק מה מקור הבעיה, אז אם גם אתם מרגישים שמשהו בשינה שלכם לא תקין הגיע הזמן לעשות מעשה ולבחור מזרונים חדשים- מזרונים שיחליפו את המזרונים שעד כה היו השימוש הטוב ביותר בעשר השנים האחרונות. אז איך בוחרים ומה קודם למה? בכדי שתעשו את זה נכון יש כמה כללים שחשוב ללמוד ולהפנים לפני שבוחרים את מה שבערוב הימים יהפוך לכם את השינה לחוויה ללא פשרות.

איך בוחרים מזרונים?

אתם יכולים להגדיר את עצמכם כאנשים שישנים כמה שעות בודדות בלילה ויש כמוכם שיעידו על שעות שינה ארוכות יותר. איך באמת בוחרים את המזרון הנכון? מזרונים זו משימה שהיא מעבר למשהו יפה אלא משהו שדורש את הנוחות שלכם ואת הבריאות שלכם לטווח הארוך. אז לפני שאתם יוצאים לבחור מזרונים שאלתם את עצמכם האם הם נוחים? האם זה לטקס? ספוג? האם המזרון מכיל קפיצים או שלא? אלו הן שאלות שחשוב לשאול לפני שיוצאים לעשות רכישה כזו.

מתי כדאי להחליף מזרונים?

אם אתם שואלים את עצמכם מתי כדאי להחליף מזרונים אז אולי צריך לדבר על עשר שנים לפחות וכמו כל שאר הדברים להקדיש לזה זמן ומחשבה. מעבר להשוואת המחירים והפריט חשוב מאוד שלא לבדוק את המזרון רק כלפי חוץ אלא לנסות ולשכב עליו, לבדוק תנוחות, לשאול אודות חומרים ואפילו באילו שיטות נוצר המזרון שאתם רואים עכשיו. רוצים להיות יותר בטוחים? שאלו את המוכרן האם החברה ממנה אתם קונים תוכל לתת לכם את המזרון לניסיון של עד שלושים יום – זה בהחלט מספיק זמן בכדי להיות סגורים על ההחלטה שלכם.


בסיכום דבר, לא משנה איזה מזרונים אתם צריכים חשוב לוודא כי הקנייה יש לה "אבא ואימא" וכי היא בוצעה על ידי חנות עם אחריות מלאה. כאמור, קנייה עם שקיפות מלאה זה הדבר החשוב ביותר ולכם הצרכנים אסור לוותר על כך. צריכים מזרון לשינה טובה? קמפ דיויד – דואגים לנוחות שלכם.