מזרנים – כל המידע לקנייה נכונה

אם גם אצלכם הגיע הזמן להחליף מזרנים ישנים במזרנים חדשים, ראוי כי תשאלו את כל השאלות, איזה מזרון הכי יתאים למשימה הזאת? האם תעדיפו מזרון מלטקס או מזרון וויסקי? האם אתם מעדיפים מזרון עם קפיצים או ללא קפיצים? איך באמת יודעים שזה המזרון המתאים והנוח ביותר? בכדי שיהיה לכם קל יותר הנה כמה יתרונות שיעזרו לכם לחשב את המסלול הנכון ולבחור את המזרון שיעשה את השינה שלכם לטובה ביותר.

עד כמה חשוב להחליף מזרנים?

אתם מבלים חלק גדול מהחיים שלכם בשינה, למעשה, אם אתם לא ישנים טוב כך גם נראה היום שאחרי ולכן בדיוק כאן חשוב ביותר לבחור מזרנים נכונים שמטרתם לא לפגום לכם בהנאת השינה ובבריאות הכללית. אז מה בוחרים? איך מנטרלים את השינה הרעה ואת הכאב הגופני שנוצר כתוצאה מאי שינה נוחה? מסתמן כי הכול מתחיל ונגמר בשינה טובה- הפעם ללא מזרנים שלא מתאימים לכם.

מתי צריך להחליף מזרנים ומה כדאי לקנות?

כמו בכל דבר גם מזרנים הם מוצר שיש לו בלאי ולכן לאחר עשר שנים זה נדרש להחליפם במשהו יעיל יותר- אחד שיכול לשפר את השינה על כל המשתמע מכך. כמו כן חשוב לציין כי אם עברתם את גילאי השלושים ראוי מאוד להחליף מזרנים כל שמונה שנים ואפילו לעיתים תכופות יותר- זאת בכדי למנוע את התחלואים והכאבים שמופיעים כשאין מזור לכך והמזרון איננו נוח. כמו כן, מזרנים ישנים לרוב יעלו אבק, ריח לא טוב, וסימנים המעידים כי המזרון הזה עשה את שלו והוא צריך לפנות לכם מקום. מכול הסיבות הללו חשוב מאוד לקחת את כל הפרמטרים ולהקדיש את הזמן ואת היכולות הנכונות לקנייה חכמה ובפרט שמדברים על בריאות הגב.

איך קונים מזרנים?

קנייה של מזרנים תדרוש מכם לבדוק בחנות את המזרון, להבין איך רצוי לשכב עליו, ממה הוא עשוי או בנוי? מאיפה אתם בוחרים לקנות והאם תקבלו אחריות מלאה על הרכישה? חברה בעלת מוניטין ושם כמו קמפ דיויד תעניק לכם אחריות מלאה על הקנייה ואם חלילה לאחר תקופת הניסיון תרגישו שלא בנוח, תמיד יהיה לכם לאן לחזור.